wtorek, 31 lipca 2012

124. Wcale nie taka precyzyjna

A dlaczego o tym niżej.

Lubie wykręcane kredki do oczu, nie są one trwałe tak jak te do ostrzenia, ale ja często gubię strugaczki więc takie kredki są dla mnie bardziej praktyczne.


Do zakupu Bell PRECISION skusiło mnie bardzo ładne, szybko rzucające się w oko opakowanie. Srebrne, błyszczące, przypominające cienki długopis (kiedyś za moich szkolnych czasów były takie bardzo modne), z niebieskimi napisami, które w miarę użytkowania kredki starły się. Konturówka ważna jest 12 miesięcy od otwarcia, mnie na tyle na pewno wystarczy gdyż nie używam jej często.
Jest w miarę miękka, co do trwałości na powiece to bywa różnie. Jak nałoży się na nią troszkę pudru lub cienia to trzyma się dość długo, sama szybko się ściera zwłaszcza w wewnętrznych kącikach oka. Precyzyjna to ona wcale nie jest, no może tylko gdy używany jej po raz pierwszy, gdy ma ładnie wyprofilowany czubek. Później już nie jest tak kolorowo. W miarę ścierania się kredki nie da się nią narysować kreski góra w dwoma pociągnięciami, gdyż wychodzą nam przerywane kreseczki które później trzeba łączyć w jednolitą kreskę. Do cienkich kresek lub zagęszczenie tylko linii rzęs to ona się nie nadaje. Ja niestety ale nie zawsze umiem nią namalować porządną kreskę. Jedyny sposób to ścierać ją o rękę i robić taki ostrzejszy koniec dla uzyskania większej precyzji inaczej efekt będzie nie zbyt satysfakcjonujący.

Pozdrawiam :)

6 komentarzy:

 1. nie używałam tej kredki jeszcze ;) Ja wole Eyeliner ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również wolę Eyeliner, nie umiem operować kredką, ponieważ nigdy nie wychodzi mi jedna ciągłą kreska ;<

  OdpowiedzUsuń
 3. strasznie nie lubię, gdy jakiś kosmetyk rozmazuje mi się w wewnętrznych kącikach oczu. :<

  OdpowiedzUsuń
 4. Wole eyelinery, najlepiej do nakładania pędzelkiem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. u, nieładnie, że tak sie rozmazuje. Nie miałam kredek z bell, kupuję najczęściej z Wibo lub Essence i nie narzekam. Zapraszam do mnie na pierwsze rozdanie :)http://wyznaniakosmetoholiczki.blogspot.com/2012/07/pierwsze-weroniskowe-rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów