poniedziałek, 30 lipca 2012

109. Lakier Sweety, kredka do oczu i błyszczyk do ust, czyli . . .

pozostałe kosmetyki z paczuszki od firmy Quiz.pl.


Lakier Sweety w odcieniu nr 100. Piękny niebieski kolor. Lakier jest gęsty kryje po jednej warstwie. Szybko wysycha, nawet przy dwóch warstwach. Nie schodzi z paznokci płatami tylko jak w przypadku poprzednika z Safari, ściera się na końcach. na paznokciach spokojnie wytrzymuje trzy dni. Bardzo ładnie się błyszczy. Ma nie spotykaną dla lakierów plastikową i lekką buteleczkę.

Kredka do oczu o numerku 015. Seledynowa zieleń. Kredka sama w sobie jest fajna. Miękka, bardzo dobrze maluje się nią kreski na oku. Idealna do dziennych makijaży gdyż jest delikatna. Mocnego efektu nią nie osiągniemy. Dobrze się temperuje. Nie przypudrowana na oku wytrzymuje około 4 godzin, przypudrowana cały dzień. Daje efekt subtelnego rozświetlenia spojrzenia, co bardzo mi się podoba.
Błyszczyk SuperGloss UltimateLipshine.  W numerku 38, w opakowaniu wygląda na taki różo - brąz, na ustach kolor jest zupełnie nie widoczny. Daje tylko leciutką brązowawą poświatę. Ładnie się błyszczy, delikatnie klei  na ustach. W moim przypadku na ustach utrzymuje się około 2 godzin, ale ja często się oblizuję i popijam wodę. Aplikator standardowy jak w większości błyszczyków, który nabiera produktu w sam raz na pokrycie całych ust.
Bardzo podoba mi się to że kosmetyki te mają długą datę ważności np kredka jest ważna 24 miesiące od otwarcia, a błyszczyk aż do 2014 roku. 
Bardzo polubiłam się z kosmetykami firmy Quiz. Wielka szkoda że są one w ogóle u mnie nie dostępne. Jedynie tylko lakiery z Safari od czasu do czasu można dostać w centrum chińskim.

4 komentarze:

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów