wtorek, 1 maja 2012

23.Paletka 32 cieni.

Skuszona niską cena na Allegro, 15,90 z przesyłka, postanowiłam nabyć taką paletkę. Nie jestem wizażystką i nie maluję innych osób więc droższe cienie nie są mi potrzebne, a jedynie takie które podkreślą oko. Szczerze to troszkę, ale tylko troszkę żałuję ich zakupu gdyż cienie nie do końca spełniły moje oczekiwania, ale o tym nizej. Owszem znalazły się w moich ulubieńcach kwietnia, ale tylko dlatego że postanowiłam im dać szansę i namiętnie używam do codziennych makijaży, są delikatne, niektóre odcienie nadają na powiece tylko poświatę w danym kolorku, aby były intensywniejsze trzeba je dokładać, dokładać i jeszcze raz dokładać :).Jak tytuł wskazuje w paletce znajduje się 32 cienie o średnicy 1 cm. Wizualnie wybór koloru i kombinacje makijażowe są duże, ale w praktyce już tak nie jest.
Odcieni żółtych wcale nie widać na powiece, nawet na bazie pod cienie, a na tyk kolorkach zależało mi najbardziej. Kolorki niebieskie, fiolety w opakowaniu się różnią ale na powiece wyglądają tak samo.
Na największą uwagę zasługują brązy i zielenie te są najbardziej intensywne.
Jedynym sposobem na wydobycie ich faktycznego koloru jest ich wklepywanie w powiekę, o żadnym rozcieraniu nie ma mowy gdyż znikają z powieki. Nawet początkująca osoba w makijażu nie zrobi sobie nimi krzywdy i nie przesadzi z ich ilością.


Cienie w paletce wyglądają na prawdę uroczo i zachęcająco. 


Jednak na oku już tak nie jest. Powyżej swatche na bazie firmy Hean.
Myślałam, że w raz z tym zakupem skończy się poszukiwanie cieni odpowiednich dla mnie. Ale niestety tak nie jest.
Moje testowanie tej paletki nie kończy się, może wraz z dłuższym używaniem jakoś mi podpasuje.

Makijaż wykonany tą paletką.

Kolory zaznaczone zostały użyte w makijażu.Może polecicie mi jakieś paletki z cieniami do makijażu? Oprócz Sleeka. Nie wiem dlaczego ale ich nie lubię. Wszyscy się tak nimi zachwycają, ale jestem chyba zrażona do nich przez paletkę Oryginal, której wręcz nie znoszę. :).

Pozdrawiam Kamila

1 komentarz:

  1. Ja niestety jestem zachwycona Sleekiem ;) ale ta paletka też jest bardzo fajna. Ma dużo ładnych kolorków ;)

    OdpowiedzUsuń

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów