poniedziałek, 28 maja 2012

48. Cuda od Lotonu

Jak wcześniej pisałam dzięki uprzejmości pani Krystyny Dobosz z firmy Loton miała i a nadal okazję testować produkty tej firmy.  W paczuszce znalazły się między innymi Szampon przeciwłupieżowy nawilżający i Maska przeciwłupieżowa z mentolem.Na początek szampon. Tak samo jak maska zawiera mentol, który swym zapachem towarzyszy man już w trakcie otwierania saszetki. Jedna saszetka w moim przypadku wystarczyła na jedno mycie, a szkoda gdyż jest bardzo ale to bardzo fajna. szampon super się pieni szybko spłukuje. Włosy są miękkie i miłe w dotyku. Takie sypkie. Szkoda tylko, że zapach utrzymuje się krótko. 
Oprócz mentolu w składzie znajduje się jeszcze  pirytionian cynkowy i  ekstrakt z nasion guarango, który odpowiedzialny jest za nawilżanie. Szampon jest dość rzadki ale nie spływa z dłoni.Maseczka jest natomiast świetnym uzupełnieniem szamponu. Ona również zawiera w składzie mentol oraz proteiny cynku. Dzięki zawartości mentolu ślicznie pachnie, ale tak jak szampon tylko do spłukania, później zapach się ulatnia. Wielka szkoda. Po zastosowaniu maseczki włosy są sprężyste, nie plączą się i są widocznie odświeżone. Maskę nakłada się na umyte, mokre włosy na około 5 minut. Ma konsystencję gęstej śmietany, która w połączeniu z wodą niestety spływa z włosów, czułam to nawet pod czepkiem, ale to taki mały minusik :).
Niestety po tak małej 18 g ilości nie mogę stwierdzić działania nawilżającego i przeciwłupieżowego owych specyfików. 

Z tego co zdążyłam zauważyć na stronie ani jeden, ani drugi produkt nie występuje w większych opakowaniach, są dostępne tylko w saszetkach po 18 g.

Saszetka 18 g szamponu bądź maski  kosztuje 1,79 zł
A kartonik 20 sztuk ( po 18 g) kosztuje 35,80 zł
Oba produkty dostępne w e-sklepie na stronie producenta www.loton.pl w zakładce e-sklep.

Jutro wybieram się na poszukiwania tych specyfików u mnie w drogeriach, może w jakiejś znajdę. A jak nie to na pewno zamówię na stronie Lotonu.

Polecam

PozdrawiamBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów