piątek, 8 czerwca 2012

54. L35 i L40 - czyli zieleniak i różowa landrynka od firmy Applause

W pierwszej kolejności z mojej listy wystawionej kilka dni temu, na tapetę idą lakiery które dostałam od firmy Applause. Są to lakiery z serii Flash Super Shine w odcieniach L35 - zielony i L 40 różowy.
Lakiery znajdują się w fajnych a'la beczułkowatych buteleczkach o pojemności 12 ml. Nie zawierają toluenu, formaldehydu i ftalanu dibutylu.
Lakiery mają dość rzadką konsystencję. Równo rozprowadzają się na płytce paznokcia. Aby uzyskać pełne krycie należy nałożyć dwie warstwy lakieru, nie powoduje to jednak wydłużenia czasu wysychania lakieru, po około minucie pazurki są suche. 
Lakiery po wyschnięciu ślicznie się błyszczą. Jednak trwałością nie grzeszą. Lakier schodzi dość szybko, nie odpryskuje, ale ściera się na końcach, nawet tego samego dnia, utrwalacz lakieru na pewno przedłuży jego trwałość . 
Niestety nie wiem ile kosztuje w sklepie, gdyż ta firma jest w ogóle nie spotykana w moim mieście. 

Na pazurkach zielony lakier L35


Muszę przyznać, iż kolory lakierów, które miałam możliwość wybrać sobie sama, bardzo przypadły mi do gustu. Oprócz tych dwóch dostępne są jeszcze następujące kolory:

Jeśli będę miała okazje gdzieś dostać inne kolorki tych lakierów na pewno długo nie będę się zastanawiać nad ich kupnem. Kolory zauroczyły mnie bardzo i nawet to ścieranie się na końcach  nie ujmuję im uroku.

Po więcej informacji zapraszam na stronę  www.applause.com.pl/

Pozdrawiam  :).

Przepraszam za jakość zdjęć, ale nadal nie mam aparatu a zdjęcia każdym telefonem jaki mi w rękę wpadnie :). Sprzętu brak a tu recenzje czekają :) i jak tu się nie denerwować?

3 komentarze:

  1. Nie powiem, kolorek kuszący, ja mam lakier miętowy z avonu, ale nie jestem zadowolona więc moze na ten się skuszę za jakiś czas :)

    kosmeto-monia.blogspot.com
    monisiamodnisia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów