czwartek, 20 września 2012

148. Nowaclear

We wtorek dostałam z Novaclear kosmetyk do testów.
Jest to maseczka, co prawda nie mam cery trądzikowej i tłustej, ale wypróbuje ją, a większej mierze moja siostra która boryka się z cerą trądzikową. Może jej pomoże i może ja przestanę się zmagać z krostkami podskórnymi. Oby.

Recenzja za około dwa tygodnie.

Dla jasności w odpowiedzi na komentarze. 
1.Nie mam cery trądzikowej, ale borykam się z krostkami pod skórnymi z których powstają krostki takie jak w przypadku trądziku. Użyłam maseczki dwa razy, ona wysusza je. Więc jest mi potrzebna. Dlatego między innymi zgłosiłam się do testowania tego produktu i wydaje mi się że w takim wypadku moja recenzja będzie jak najbardziej obiektywna !!!.
2. Z maseczki korzysta także moja siostra, która ma cerę tłustą i to ona napisze w większej mierze recenzję, ja tylko dodam od siebie kilka zdań.
3. moja dermatolog zaleciła mi stosowanie produktów anty trądzikowych przez około 2 miesiące przy jednoczesnym intensywnym nawilżaniu miejsc zainfekowanych żeby nie przesuszyć skóry, właśnie dla wysuszenia krostek i poprawy stanu skóry. Więc nie widzę przeciw wskazań do używania tego produktu. 


Pozdrawiam :)

10 komentarzy:

 1. Jak nie masz skóry tłustej ani trądzikowej to chyba mija się z celem testowanie produktu, który nie jest odpowiedni dla twojej cery :/ Poza tym słyszałam, że producent się nie popisał i kosmetyki mają ważność do listopada tego roku - no, ale wiadomo reklamę trzeba sobie zrobić jak najniższym kosztem :O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, kosmetyki mają ważność do końca listopada, ale każda blogerka, która się zgłosiła po 1 miała mieć cerę odpowiednią dla tego kosmetyku, dlatego dla mnie mija się z celem w ogóle zgłaszanie się do testów czegoś, co nie jest dla nas przeznaczone, a po 2 zobowiązałyśmy się do napisania recenzji po 2 tygodniach testowania, więc przez czas testu kosmetyk jest ważny. Mimo tego novaclear podobno wyśle nowe kosmetyki z dłuższą datą ważności, bo oczywiście były skargi.

   Usuń
  2. No niestety, ale na szybko w ciągu 2 tygodni nie da się raczej zrobić rzetelnej recenzji - czasem krem potrafi uczulić dużo później niż po kilku maźnięciach. Co prawda jest jeszcze ważny, ale już na końcówce tego terminu, więc już właściwości raczej mogą być inne niż kiedy kosmetyk jest "świeży". A ty nie masz cery odpowiedniej do tego kosmetyku (co sama potwierdziłaś) więc dlaczego się zgłosiłaś skoro twierdzisz, że w takich wypadkach jest to bez sensu? Trochę sobie zaprzeczasz ;)

   Usuń
  3. Wydaje mi się że się da. Maseczka jest do codziennego stosowania, a w zasadzie można jej używać dwa razy dziennie. Jest to więc okres kiedy kosmetyk można przetestować. Co więcej na mojej siostrze zaczęła działać, a użyła jej dopiero 4 razy. Wiec nie wiem skąd te komentarze. W sumie ja nie napisałam że to ja ją będę używać codziennie. Mnie wystarczy sporadycznie raz w tygodniu aby wysuszyć wypryski. Z resztą w poście jest wszystko napisane.

   Usuń
 2. Tez bym nie ryzykowała :/ Taka maseczka może mieć właściwości silnie wysuszające skoro jest do cery trądzikowej i tłustej więc możesz sobie niechcący zrobić nią wielkie kuku :/ Pomyśl o tym! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. skoro nie masz takiej cery to moze sprzadaj albo wymien sie z jakas dziewczyna o takiej cerze?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli masz cerę naczynkową, to zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tez dostałam tą maseczkę, zobaczymy jak się sprawdzi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. po 2 tygodniach nie da rady stwierdzic prawdziwych efektow, ale to wina producenta ktory taki termin wymyslił. Fanie , że dostałaś kosmetyk do testów, masz trądzik i dla mnie sa kwalifikacje , a czy duży czy mały to Twoja i producenta sprawa. to , że jest do cery tłustej nie oznacz ze sie u Ciebie nie sprawdzi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mogę się doczekać recenzji, bo sama borykam się z trądzikiem. Dlatego też chciałabym dowiedzieć się jakie przyniesie efekty u Ciebie i siostry;)

  OdpowiedzUsuń

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów