wtorek, 17 kwietnia 2012

17. Krem prostujący Styling Tools Artego

  Tym razem recenzja Kremu prostującego Artego.
Krem Mieści się w 100 ml opakowaniu z pompką. Ma błękitny kolor i bardzo ładny zapach. Krem wystarczy wetrzeć w wilgotne włosy i wysuszyć. W trakcie suszenia włosy wystarczy kilka razy przeczesać szczotką lub grzebieniem i są proste jak z pod prostownicy. 
Niestety efekt ten nie utrzymuje się zbyt długo. Na drugi dzień włosy już nie są proste, puszą się i falują i  niestety wymagają interwencji prostownicy, nawet jeśli poprzedniego dnia nie spotkał nas deszcz. 
Kolejną wadą kremu jest to, iż trzeba go stosować w minimalnej ilości, gdy przesadzimy włosy nadają się tylko i wyłącznie do ponownego mycia.
Nie mam porównania z innymi tego typu kremami, ale spodziewała się po nim czegoś więcej niż tylko kilku godzinnego wyprostowania włosów, chociaż do następnego mycia ( myję włosy co drugi dzień). Miałam też nadzieję, że dzięki temu kremowi oszczędzę troszkę włosy i nie będę ich prostować jak do tej pory po każdym myciu, jednak się pomyliłam. 
Żeby nie było, że jestem całkowicie przeciwna temu produktowi znalazłam w nim także troszkę plusów. Rzeczywiście chroni nasze włosy przed wysoką temperatura suszarki czy prostownicy. Włosy są miękkie i błyszczące. Krem jest wydajny na moje włosy do ramion wystarczy jedna pompka kremu ( więcej by je przetłuściło o czym pisałam wyżej). Krem jest wydajny stosuję go po każdym myciu od początku marca ( czyli przeszło miesiąc. Dostałam go w dzień kobiet) i nie zużyłam nawet połowy.


Produkt dostałam do przetestowania od firmy Artego. 
Nie wiem czy kiedy kolwiek bym go kupiła. Nigdy nie zwracała w drogerii uwagi na produkty prostujące, ale chyba zakupię jakiś aby mieć jakie kolwiek porównanie to tego specyfiku.
Produkt do każdego rodzaju włosów.

Ocena w skali 1-10 . . .  6 ( za zapach, ochronę i wydajność). 

Może polecicie mi jakiś specyfik prostujący włosy. Bo akurat w wyborze takich kosmetyków jestem jak najbardziej laikiem.


Nie wiem kiedy, może za jakiś czas wstawię recenzję pasty do modelowania, oraz czekam na odpowiedz w sprawie kolejnej współpracy tym razem z firmą Glazer, mam nadzieję że będzie pozytywna. 
Pozdrawiam Kamila :)1 komentarz:

  1. zapraszam do mnie na mały konkurs kosmetyczny: http://hooope-dieslast.blogspot.co.uk/2012/04/outfit-konkurs.html :)

    OdpowiedzUsuń

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów