sobota, 22 listopada 2014

258. Jelid, chusteczki do zmywania lakieru do paznokci.

Ostatnio jak zdążyłam zauważyć, jest boom na te chusteczki na blogach. 


Miałam nie robić o nich recenzji, ale zostałam zaproszona do testu więc wyrażę moją skromną opinię na ich temat.

W opakowaniu otrzymujemy 25 podwójnych saszetek z chusteczkami ( 50 sztuk ).  Wielkość chusteczki to taki kwadracik 3 x 3 cm chyba nie mierzyłam :), dość sporo nasączony substancją zmywającą. Jedna taka chusteczka ma nam niby wystarczyć na usunięcie lakieru z paznokci obu dłoni.Tak tak się dzieje ale tylko w przypadku jasnego lakieru. W momencie gdy mamy doczynienia z czymś ciemniejszym na paznokciach jedna chusteczka sobie najzwyczajniej w świecie nie radzi. Dla jasności nie to żeby nie zmywała lakieru. Sam lakier rozpuszcza i to dobrze, ale gdy już ubrudzoną chusteczkę przyłożymy do następnego paznokcia brudzimy lakierem z chusteczki skórę w okół paznokci. Przy kolejnych paznokciach jest coraz trudniej, dlatego  należy wymienić po jednej dłoni.

Po chwili przetrzymania chusteczki na lakierze. 
Sam preparat którym nasączona jest chusteczka, nie śmierdzi tak jak zwykły zmywacz i nie wysusza skórek wokół paznokci, nawet po dłuższym jej przytrzymaniu. 

Mam mieszane uczucia co do tego gadżetu, bo tak to nazwałam. Przyda się w torebce w jakiejś niespodziewanej sytuacji, gdy zachce nam się przemalować paznokcie. 

Fakt produkt dostałam do testów. Sama raczej na ten typ " zmywacza" raczej bym się nie skusiła, wolę standardowe zmywacze ( przeważnie Isan'e).

Wiem że była masa recenzji na temat tego produktu. A wy co o nim sądzicie?

Pozdrawiam K ...:)

4 komentarze:

 1. Pierwszy raz widzę taki produkt.

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie zmywa ok, ale smrodek nie do wytrzymania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja smrodku nie czuje. dziś próbowałam zmyć chusteczką lakier brokatowy. TRAGEDIA, musiałabym chyba całe opakowanie zużyć a lakier i tak by nie zszedł do końca :(.

   Usuń
 3. Fajny gadżet, przydatne na pewno na jakieś wyjazdy ;)

  OdpowiedzUsuń

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów