sobota, 14 grudnia 2013

233. Paese sand 323

Ostatnio na blogach królują wpisy o piaskowych lakierach. Ja jakoś omijam szerokim łukiem półki z tymi produktami. Dla mnie lakier na paznokciu ma błyszczeć ( może to trochę tandetnie brzmi ale lubię perełkę na paznokciach). 
Jednak z Boxem Paese trafił do mnie mini lakier o fakturze piasku właśnie. I to on jako pierwszy poszedł w ruch, gdyż to dla mnie jak by nie było nowość. 


I co i uległam. Mogę śmiało powiedzieć "tak" zakochałam się ... w lakierze do paznokci :). Cóż tak bywa.
Jest to mini wersja tego lakieru, czyli 6 ml w odcieniu zieleni. Buteleczka może nie wielka ale już widzę że wystarczy na bardzo długo. Wystarczy tylko i wyłącznie jedna warstwa lakieru, aby idealnie pokryć płytkę paznokcia. Nie miałam do czynienia z lakierami tego typu więc nie wiem jak jest w przypadku innych egzemplarzy, ale w przypadku tego efekt piasku widać już w trakcie nakładania na paznokieć. W trakcie wysychania, które zresztą jest ekspresowe faktura piasku pojawia się coraz bardziej. W efekcie otrzymujemy mini wersję bardzo delikatnego " papieru ściernego" na paznokciach. Ze zmywaniem nie ma najmniejszego problemu. Na moich paznokciach przetrwał dwa dni, ale to bardziej wina mojej pracy a nie samego lakieru.Teraz już wiem, że się nawrócę i nie będę omijać półek z tymi lakierami. Aż boję się o mój portfel, ale mam nadzieję iż przetrzyma moją najnowszą miłość. W sumie to lakiery normalne z tej mini wersji Paese w mojej osiedlowej drogerii kosztują około 3,50 zł więc mam nadzieję iż te również nie będą wiele droższe.

Pozdrawiam K . . . :)

6 komentarzy:

  1. ja jednak nadal się nie przekonuje do tego typu lakierów :) ale pazurki śliczne - przepiękna długa płytka paznokcia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie podoba mi się ten lakier w ogóle :P. Ale ja generalnie nie przepadam za piaskami, ew. z Golden Rose :).

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam go w wersji pełnowymiarowej, uważam że jest bardzo nietypowy i piękny:)

    OdpowiedzUsuń

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów