niedziela, 11 sierpnia 2013

225. Cienie sypkie.

Mój najnowszy zakup z Allegro.


Coś, nie wiem co podkusiło mnie aby znowu wydać pieniążki na nie potrzebne całkiem rzeczy. Tym razem to sypkie cienie. Niby to dosypki pigmentów Mac'a ale ja nie jestem do końca przekonana o oryginalności tych pigmentów.
Kolory u sprzedawcy wręcz mnie zauroczyły. Z pośród ogromnej ilości odcieni wybrałam dziesięć, a kolejne trzy dostałam jako gratis.


Cienie  dostajemy w fiolkach z podziałką. Jest ich około 0,5 ml. Widząc po ilości już na żywo, stwierdzam że wystarczą mi na długo. Kłopotliwe jest troszkę wydostanie cieni z tej fiolki. Ja pomagam sobie pilniczkiem do paznokci. Nabieram na jego czubek troszkę cienia i wysypuje na lusterko.

Kolejna zaleta to to, iż są one bardzo dobrze zmielone. Nie mają w sobie żadnych grudek trudnych do roztarcia. 
Cienie nakładałam na dwa sposoby. Bez bazy są mega delikatne, prawie nie widoczne na oku. Dopiero na bazie widzimy ich prawdziwy urok i pigmentację, która jest bardzo dobra. Wszystkie kolorki jakie posiadam bardzo dobrze się rozcierają i łączą ze sobą. Intensywność możemy stopniować według upodobań, a że ja jestem raczej fanką delikatesów, to staram się z nimi nie przesadzać i zawsze zachowywać umiar. 

Wszystkie cienie mają wykończenie perłowe. Mnie to nie przeszkadza gdyż  w takim wykończeniu mi najlepiej. Troszkę się osypują, choć przy wklepywaniu je w powiekę a nie wcieraniu i tego też da się uniknąć.

Cienie na bazie Paese
To chyba tyle na ich temat. Może w krotce pojawią się jakieś makijaże. Póki co zastanawiam się nad tym.
Jedna odsypka kosztuje ok. 1,29 - 1,49 zł, więc myślę że warto je wypróbować. Są dostępne także Glittery ale to już nie dla mnie :)).

Pozdrawiam K . . .:))

2 komentarze:

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów