piątek, 9 marca 2012

14. Bubel wszech czasów, czyli SMOOTH LEGS

Urządzenie to zakupiłam dwa tygodnie temu i całe szczęście że nie skusiłam się na znacznie droższą wersję, gdyż bym bardzo żałowała. Działałam pod wpływem impulsu, a nuż może uda się znaleźć złoty środek na bez bolesną i skuteczną depilację. Ale jak się okazało trafiłam na badziew jakich na allegro jest niestety coraz więcej.
Mowa tu o SMOOTH LEGS, czyli o bez bolesnej depilacji. Wygląda to tak:


W zestawie dostałam 4 małe i 4 duże plastry ścierające i dwie podkładki wymiarem pasujące do tych plasterków. I od razu po otwarciu paczuszki zabrałam się do depilacji jeśli to można depilacją nazwać. plastry ścierające zawierają mnóstwo drobinek ścierających, które pod wpływem tarcia po skórze rozgrzewają się i podrażniają nam skórę, która później piecze i swędzi, a miało być bez boleśnie :( . Przy czym włoski pozostają na swoim miejscu w nie naruszonym stanie. Sprawdzałam na łydkach, bikini, pach, a tym bardziej niczego na twarzy nie miałam odwagi ruszać. Jak pisze producent przyrząd ten wykonuje także peeling po którym skóra jest głodka i miła w dotyku i to kolejna ściema. Dziękuję za peeling po, którym skóra wygląda jak poparzona i nie zdatna do pokazania światu ( jak dobrze, że jest jeszcze zimno i nie chodzi się z gołymi nogami). 
Jednym zdaniem. To nie jest ani bez bolesne ani skuteczne. Teraz już wiem że chyba do końca pozostanę wierna maszynce do golenia.
Nawet cena jaką zapłaciłam, czyli 6,20 zł, to pieniążki wyrzucone w błoto, po za tym w tej cenie kupimy maszynkę która posłuży nam dłużej i nie narobi tylu szkód co, to coś ( bo inaczej nie wiem jak to nazwać).

A więc zdaleka od tego dziewczynki. A może miałyście już z tym jakieś doświadczenie. 

Pozdrawiam Kamila

5 komentarzy:

 1. Ja pierwszy raz słyszę o takim urządzeniu. Masakra! Ja to się w ogóle dziwię, że ludzie taki badziew sprzedają! :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Po co w ogóle coś takiego sprzedawać!? -.- Na pocieszenie- obserwuję ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja właśnie dziś dostałam paczkę i od razu spróbowałam. Byłam w lekimm szoku ale DZIAŁA. Włoski na nogach zniknęły a skóra jest gładka.
  Jednak należy podkreślić, ze moje włoski na nogach są jasne i cienkie. w innych miejscach gdzie włosy są twardsze, smooth legs już gorzej sobie poradziło ale mimo to jestem zadowolona.
  Przede wszystkim nie należy mocno trzeć, tylko delikatnie z wyczuciem.
  Dlatego jeśli ktoś ma cienkie włoski i nie lubi tradycyjnego depilatora to osobiście polecam :)

  OdpowiedzUsuń

Odwiedziłaś mnie zostaw komentarz :).... DZIĘKUJĘ

Polskie blogi kosmetyczne

Polskie blogi kosmetyczne
Polskie Blogi Kosmetyczne

Beautyblogs

Beautyblogs
Zbiór blogów